Zprávy a zprávičky

6.10.2015

První gól nové sezóny dal ve třetí minutě Jakub Suchan z HC Rangers Ševětín.

14.3.2015

Mistrem HLA se opět stal tým HC Rangers Ševětín. Ve druhém finále porazil HC Kašparů-Koller 5:3.

14.3.2015

Další příklad fair-play: Jan Mikl (HC Kašparů-Koller) ve druhém finále za stavu 4:3 pro Ševětín přiznal, že faul na něj nebyl. Ševětín tedy cca 6 minut před koncem nešel do oslabení.

8.3.2015

Fotky ze semifinále HC Kašparů-Koller - HC Hluboká

1.3.2015

V první zápase play-off se ukázalo, že i u nás jsou hráči, pro které je fair-play víc než možné vítězství. Za stavu 1:2 pro Zaliny hráči Ševětína dali gól, ale rozhodčí jej neuznali. Hráč Zalin Jan Jindra však viděl, že gól byl a to i rozhodčím potvrdil. Rozhodčí jej tedy uznali a stav byl 2:2.

26.2.2015

Základní část je za námi a play - off je v plném proudu.

20.10.2014

Vašek Tůma z HC Predators Zvíkov si s námi už nikdy nezahraje - zemřel v neděli 19.10.2014

25.9.2014

Tak už nám to začalo ...
Ve čtvrtek 25.9. byly odehrány první dva zápasy.
První gól nového ročníku dal ve čtvrté minutě Zdeněk Branšovský z HC Hluboká.

1.3.2014

První finále:  4:4 (0:1,3:2,1:1)
Fotky z prvního finále

Druhé finále:  1:3 (1:0,0:2,0:1)
tým HC Rangers Ševětín se po roční pauze vrátil na trůn HLA

Zápas o třetí místo vyhrál tým STS 5:2 (2:0,1:1,2:1)

1.3.2014

V sobotu 1.3.2014 se s hráčskou kariérou v HLA rozloučil zakládající člen HLA Ivoš Melíšek z týmu HC Hluboká. Symbolicky zahájil finálové utkání v němž nakonec Hloboká podlehla týmu HC Rangers Ševětín a získala tím druhé místo.
Rozloučení Ivoše Melíška a druhé místo HC Hluboká

10.9.2013

V úterý 10.9.2013 začal další ročník Hokejové ligy amatérů. První gól vstřelil v poslední minutě první třetiny hráč týmu HC Kaliště Josef Jiřička.

30.8.2013

Končí léto a se začátkem září kromě školy začíná i HLA. Letos bude hrát 10 týmů (svou účast ukončil tým MAPE). Hrací dny zůstávají úterý, čtvrtek a neděle. Prázdný rozpis je zde, týmy doplním po rozlosování, které má proběhnout 4.9.2013.

24.3.2013

HC Kašparů-Koller je vítězem HLA 2012-2013.

Ve druhém finále Kašpaři zvítězili 4:3 a v nájezdech byli úspěšnější. Rozhodující nájez dal Vladimír Pátý.
Třetí místo získal tým HC Lomnice nad Lužnicí.
Play-off

4.3.2013

V neděli 3.3.2013 skončila základní část HLA 2012-2013.

Vítězem se stal tým HC Rangers Ševětín, druhé místo získal tým HC Hluboká a třetí je HC Kašparů-Koller.

28.1.2012

Nové stránky II

Nové stránky jsou snad již kompletní. Chybí dodělat fórum. Pokud objevíte chybu, tak mi napište.

Roman Hanzlik

29.12.2011

Nové stránky

Dneškem spouštím nové stránky. Jsou založené na jiné databázi a tak by měly "běhat" svižněji než původní. Většinu funkčností se budu snažit zachovat.